Project “I Love Football”

Enkele maanden geleden engageerde onze school zich via Team LO voor het project “I Love Football” van de KBVB (Koninklijke Belgische Voetbalbond) in samenwerking met haar vleugels Voetbal Vlaanderen, ACFF & Proximus.

We schreven ons in en wilden daarmee het project ondersteunen.

👧🏼❓Dit project wil meisjes inspireren en laten proeven van de magie & het plezier van voetbal. Ze willen hierdoor leerkrachten, mama’s en papa’s op een speelse manier in contact brengen met voetbal en wie weet triggeren om te starten met het beoefenen van deze mooie sport. Vandaag was het dan zover. De meisjes van onze school kregen les van een gediplomeerde trainer van de KBVB in onze eigen turnzaal. Er werden 2 Love Football initiaties van telkens 1 uur gegeven.Op deze manier kwamen de meisjes op een speelse manier in contact met het voetbal. Op de bijgevoegde foto’s kan u zien dat ze zich amuseerden en ervan genoten hebben.

💥🇧🇪 Wij zijn de KBVB & Voetbal Vlaanderen dankbaar voor dit initiatief. De leerlingen vonden het geweldig!